X-ROUND BLACK E kosmetické zrcátko závěsné, Ø 200mm, oboustranné, černá mat
X-ROUND BLACK E kosmetické zrcátko závěsné, Ø 200mm, oboustranné, černá mat
- Z jedné strany 3x zoom
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 230x300x430 mm |
| Průměr | 200 mm |
| Šířka | 230 mm |
| Výška | 300 mm |
| Hloubka | 430 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Kosmetické zrcátko |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.0100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913127069 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | černá |
Mohlo by Vás zajímat
2 141 Kč
Při platbě předem pouze 1 992 Kč
4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
Kosmetické zrcátko závěsné, ? 180mm, oboustranné, bronz XP012
expedice do 7 dnů2 055 Kč
Při platbě předem pouze 1 912 Kč
Kosmetické zrcátko závěsné LED, 160x240mm, chrom MW834
expedice do 7 dnů4 893 Kč
Při platbě předem pouze 4 552 Kč

