WOODY deska 1300x28x500mm, masiv přírodní dub WD130-70
WOODY deska 1300x28x500mm, masiv přírodní dub WD130-70
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WD130-70 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | Desky WOODY |
| Rozměr | 130x2,8x50 cm |
| Šířka | 1300 mm |
| Výška | 28 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub přírodní |
| Materiál | Masiv dřevo |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 14.3570 kg |
| EAN | 8590913925047 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | dřevodekor |
Doporučujeme přikoupit
AVICE 2x zásuvka 45x30x48cm, bílá AV061-3030
expedice do 7 dnů5 710 Kč
Při platbě předem pouze 5 312 Kč
Mohlo by Vás zajímat
PLATO deska Rockstone 1300x24x500mm, bílá mat PL130-0101
na objednávku12 006 Kč
Při platbě předem pouze 11 168 Kč
10 337 Kč
Při platbě předem pouze 9 616 Kč
Deska DTDL 1260x18x440mm, antracit matný DT126-3434
na objednávku2 227 Kč
Při platbě předem pouze 2 072 Kč

