AVICE deska 130x36cm, aquamarine AV1366
AVICE deska 130x36cm, aquamarine AV1366
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV1366 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DESKY AVICE |
| Rozměr | 130x5x36 cm |
| Šířka | 1300 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Tyrkysová |
| Dekor | Aquamarine |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 15.0810 kg |
| EAN | 8590913937835 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | šedá |
Doporučujeme přikoupit
Podpěrná konzole 350x150x40mm, lakovaná ocel, bílá mat, 1 ks 30378
expedice do 7 dnů1 539 Kč
Při platbě předem pouze 1 432 Kč
AVICE sušák osušky, 600x95mm, černá mat VC475
expedice do 7 dnů705 Kč
Při platbě předem pouze 656 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Deska DTDL 1350x18x440mm, borovice rustik DT135-1616
na objednávku1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
Deska DTDL 1350x18x440mm, bílá lesk DT135-3030
na objednávku1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč

