WC vozíčkář označení, ? 75mm, nerez mat XP107
WC vozíčkář označení, ? 75mm, nerez mat XP107
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 75x75x2 mm |
| Průměr | 75 mm |
| Šířka | 75 mm |
| Výška | 75 mm |
| Hloubka | 2 mm |
| Barva | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Lepení |
| Balení obsahuje | 3M lepící páska |
| Hmotnost / ks | 0.1900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913126291 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | nerez |
Mohlo by Vás zajímat
11 053 Kč
Při platbě předem pouze 10 363 Kč
21 319 Kč
Při platbě předem pouze 19 832 Kč
CERANO - Deska pod umyvadlo Navira Pro + 2 konzole pod desku - dub medový - 80x46x3,6 cm
expedice do 7 dnů3 470 Kč

