Dveřní doraz na zem 25x30mm, chrom XP004
Dveřní doraz na zem 25x30mm, chrom XP004
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XP004 |
Dostupnost:
skladem
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 28x30 mm |
| Průměr | 28 mm |
| Šířka | 28 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hloubka | 28 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.1480 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913126116 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | chrom |
Mohlo by Vás zajímat
40 919 Kč
Při platbě předem pouze 39 491 Kč
50 688 Kč
Při platbě předem pouze 48 920 Kč
55 418 Kč
Při platbě předem pouze 53 485 Kč
58 368 Kč
Při platbě předem pouze 56 332 Kč

