WAVE umyvadlová skříňka 60x65x47,8cm, bílá/dub cuneo WA060-3025
WAVE umyvadlová skříňka 60x65x47,8cm, bílá/dub cuneo WA060-3025
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | WAVE |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x65x48 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 650 mm |
| Hloubka | 480 mm |
| Barva | Bílá, Hnědá |
| Dekor | Dub cuneo |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 14.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913113062 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
4 033 Kč
Při platbě předem pouze 3 752 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon šetřící místo 5/4", DN32, bílá 151.127.0
expedice do 7 dnů255 Kč
Při platbě předem pouze 241 Kč
NIROX zrcadlo v rámu 600x800mm, bílá lesk NX608-3030
expedice do 7 dnů3 027 Kč
Při platbě předem pouze 2 816 Kč
Nábytková nožička, výška 200mm, černá mat 30387
expedice do 7 dnů331 Kč
Při platbě předem pouze 308 Kč
LUCIOLA umyvadlo, litý mramor, 60x48cm, bílá 50062
expedice do 7 dnů4 033 Kč
Při platbě předem pouze 3 752 Kč
Mohlo by Vás zajímat
NATY umyvadlová skříňka 56,5x50x40cm, dub stříbrný NA063
na objednávku7 587 Kč
Při platbě předem pouze 7 113 Kč
RETRO umyvadlová skříňka 60x80x45cm, starobílá 1684
expedice do 7 dnů21 749 Kč
Při platbě předem pouze 20 232 Kč
NIRONA umyvadlová skříňka 57x51,5x43 cm, dub Sherwood NR060-1515
expedice do 7 dnů9 451 Kč
Při platbě předem pouze 8 792 Kč
RETRO skříňka 60x120x38cm, starobílá, levá 1712
na objednávku41 787 Kč
Při platbě předem pouze 38 872 Kč

