WAVE skříňka spodní dvířková 30x45x47,8cm, pravá/levá, bílá/dub alabama WA030-3022 59774
WAVE skříňka spodní dvířková 30x45x47,8cm, pravá/levá, bílá/dub alabama WA030-3022 59774
- Uvnitř 1x police
- Mechanické závěsy BLUM® a systém TIP-ON
- Instalací dvířek a přiloženého systému TIP-ON na levou/pravou stranu získáte požadovanou variantu otevírání
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | WAVE |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 30x45x47,6 cm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 450 mm |
| Hloubka | 478 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Zpomalovací panty, Bezúchytkové otvírání |
| Hmotnost / ks | 16.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913113260 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ zavírání | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Šířka | DO 400 MM |
| Výška | DO 100 CM |
Příslušenství
1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 032 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 100 x 150 cm mrazivá, černá - 894-100-101-70-30
expedice do 10 dnů3 927 Kč
Ravak 10CVS2-100 R satin+Transparent 7QRA0U03Z1
na objednávku7 727 Kč
Při platbě předem pouze 7 272 Kč
Ravak 10CVS2-100 L bright alu+Transparent 7QLA0C03Z1
na objednávku7 387 Kč
Při platbě předem pouze 6 952 Kč
Ravak 10CVS2-100 L satin+Transparent 7QLA0U03Z1
na objednávku7 727 Kč
Při platbě předem pouze 7 272 Kč

