CIRASA skříňka spodní 30x64x46cm, koš na prádlo, agila
CIRASA skříňka spodní 30x64x46cm, koš na prádlo, agila
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR318-4343 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 30x64x46 cm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 640 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Hnědá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Výbava | Koš na prádlo: součástí |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Hmotnost / ks | 18.4220 kg |
| EAN | 8590913144349 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
Nábytková nožička, výška 200mm, černá mat 30387
expedice do 7 dnů331 Kč
Při platbě předem pouze 308 Kč
Nábytková nožička, výška 200mm, černá mat 30389
expedice do 7 dnů114 Kč
Při platbě předem pouze 106 Kč
Kovová úchytka, 110/96mm, zlato mat CT096Z 54731
expedice do 7 dnů89 Kč
Při platbě předem pouze 85 Kč

