WAVE dvojumyvadlová skříňka 179,7x50x47,8cm, bílá/dub stříbrný WA180-3011
WAVE dvojumyvadlová skříňka 179,7x50x47,8cm, bílá/dub stříbrný WA180-3011
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WA180-3011 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | WAVE |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 179,7x50x47,8 cm |
| Šířka | 1797 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hloubka | 478 mm |
| Barva | Bílá, Šedá |
| Dekor | Dub stříbrný |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 30.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913826436 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
11 171 Kč
Při platbě předem pouze 10 392 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
NIROX zrcadlo v rámu 600x800mm, bílá lesk NX608-3030
expedice do 7 dnů3 027 Kč
Při platbě předem pouze 2 816 Kč
NIROX zrcadlo v rámu 600x800mm, dub stříbrný NX608-1111
na objednávku3 027 Kč
Při platbě předem pouze 2 816 Kč
LUCIOLA dvojumyvadlo, litý mramor, 180x48cm, bílá 50184
expedice do 7 dnů11 171 Kč
Při platbě předem pouze 10 392 Kč
Mohlo by Vás zajímat
LOREA skříňka s umyvadlem 141x46x51,5cm , levá, dub collingwood/černá mat LE070-1935-L-06
expedice do 7 dnů20 484 Kč
Při platbě předem pouze 19 235 Kč
LOREA skříňka s dvojumyvadlem 161x46x51,5cm,, dub collingwood/černá mat LE080-1935-03
expedice do 7 dnů21 304 Kč
Při platbě předem pouze 20 005 Kč
38 893 Kč
Při platbě předem pouze 36 521 Kč
29 170 Kč

