WALDORF keramické dvojumyvadlo 150x55cm, černá mat 4143K7
WALDORF keramické dvojumyvadlo 150x55cm, černá mat 4143K7
| Výrobce: | Výrobce: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-4143K7 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | WALDORF |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 150x55 cm |
| Šířka | 1500 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Retro |
| EAN | 8388777318774 |
| Taric | 69109000 |
| Hmotnost / ks | 42.1500 kg |
| Balení | 1 ks |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Mohlo by Vás zajímat
31 373 Kč
Při platbě předem pouze 29 184 Kč
WALDORF keramické dvojumyvadlo 150x55cm, bílá 4143K1
na objednávku31 347 Kč
Při platbě předem pouze 29 160 Kč

