Vývod sprchy, průměr 50mm, růžové zlato 9817
Vývod sprchy, průměr 50mm, růžové zlato 9817
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-9817 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Průměr | 51 mm |
| Hloubka | 26 mm |
| Barva | Růžové zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Nástěnná |
| Hmotnost / ks | 0.2100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913859922 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | zlatá |
Mohlo by Vás zajímat
BODO dlažba White SLIPSTOP 60x120 (1,428m2) BOD018
expedice do 7 dnů841 Kč
Při platbě předem pouze 797 Kč
BAYONA dlažba Grey Pulido 120x120 (1,44m2) BAY022
na objednávku1 311 Kč
Při platbě předem pouze 1 242 Kč

