Vývod sprchy, kulatý, zlato mat 1205-01GB
Vývod sprchy, kulatý, zlato mat 1205-01GB
- Vnitřní závit 1/2"
- Lze instalovat i bez krytky
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Průměr | 60 mm |
| Šířka | 60 mm |
| Výška | 60 mm |
| Hloubka | 57 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná |
| Ostatní | PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 0.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913936098 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Držák sprchy kulatý, pevný, zlato mat 1205-15GB
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
SOFTFLEX plastová sprchová hadice, 150cm, zlato mat 1208-19
expedice do 7 dnů413 Kč
Při platbě předem pouze 384 Kč
Podobné zboží
Mohlo by Vás zajímat
EVOLUTION obklad Negro Mate 7,5x15 (EQ-1) (0,5m2) 20122
na objednávku1 217 Kč
Při platbě předem pouze 1 153 Kč

