VIVA R MONOLITH asymetrická vana 170x75x60cm, bílá 78119M
VIVA R MONOLITH asymetrická vana 170x75x60cm, bílá 78119M
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | MONOLITH |
| Záruka | 10 let |
| Rozměr | 170x75x60 cm |
| Délka | 1700 mm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 600 mm |
| Objem | 235.00 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Samostojná |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Balení neobsahuje | Vanová souprava |
| EAN | 8590729000358 |
| Taric | 39221000 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 39.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
267 Kč
Při platbě předem pouze 251 Kč
skladem
Doporučujeme přikoupit
8 591 Kč
Při platbě předem pouze 8 092 Kč
Mohlo by Vás zajímat
37 487 Kč
Při platbě předem pouze 36 180 Kč
37 487 Kč
Při platbě předem pouze 36 180 Kč
39 379 Kč
Při platbě předem pouze 37 090 Kč
VIVA L MONOLITH asymetrická vana 170x75x60cm, bílá 70119M
expedice do 7 dnů34 271 Kč
Při platbě předem pouze 32 278 Kč


