VIVA R MONOLITH asymetrická vana 170x75x60cm, bílá/černá 78119MB
VIVA R MONOLITH asymetrická vana 170x75x60cm, bílá/černá 78119MB
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-78119MB |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | MONOLITH |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 170x75x60 cm |
| Délka | 1700 mm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 600 mm |
| Objem | 235.00 l |
| Barva | Bílá/Černá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Samostojná |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Hmotnost / ks | 39.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729002154 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 let |
| BARVA | černá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
267 Kč
Při platbě předem pouze 251 Kč
skladem
Doporučujeme přikoupit
8 591 Kč
Při platbě předem pouze 8 092 Kč
13 235 Kč
Při platbě předem pouze 12 466 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Hugo obdélníková sprchová vanička SMC 100 x 70 cm, bílá, černý kryt - 42107010-B
expedice do 10 dnů3 617 Kč
3 861 Kč
Mexen Hugo obdélníková sprchová vanička SMC 100 x 70 cm, černá, černý kryt - 42707010-B
expedice do 10 dnů3 862 Kč
Mexen Hugo obdélníková sprchová vanička SMC 100 x 70 cm, bílá, bílý kryt - 42107010-W
expedice do 10 dnů3 650 Kč


