FISA vanová zástěna 700x1500mm, černá mat, čiré sklo FS1072-B
FISA vanová zástěna 700x1500mm, černá mat, čiré sklo FS1072-B
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Typ otevírání | Jednodílná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Hmotnost / ks | 34.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913983535 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 3 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
Mohlo by Vás zajímat
9 493 Kč
Při platbě předem pouze 8 935 Kč
Sprchové dveře Mexen Lunar s pravými panty 140 cm, průhledné, stříbrná - 834S-140-050-95-00-P
expedice do 10 dnů11 512 Kč
43 043 Kč
Při platbě předem pouze 40 511 Kč
Sprchové dveře Mexen Lunar L s pravými panty 110 cm, průhledné, stříbrná - 834L-110-000-95-00-P
expedice do 10 dnů8 437 Kč

