VIVA L hydromasážní vana, 175x80x47cm, Active Hydro, chrom 57274
VIVA L hydromasážní vana, 175x80x47cm, Active Hydro, chrom 57274
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-70119.1010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 175x80x47 cm |
| Délka | 1750 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 470 mm |
| Objem | 235.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ACTIVE HYDRO |
| Hmotnost / ks | 46.7100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729079279 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
Mohlo by Vás zajímat
80 513 Kč
Při platbě předem pouze 77 705 Kč
67 854 Kč
Při platbě předem pouze 65 487 Kč
42 974 Kč
Při platbě předem pouze 41 475 Kč
42 200 Kč
Při platbě předem pouze 40 728 Kč

