VIVA B hydromasážní vana, 185x80x47cm, Highline Hydro, chrom 57314
VIVA B hydromasážní vana, 185x80x47cm, Highline Hydro, chrom 57314
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-71968.5010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 185x80x47 cm |
| Délka | 1850 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 470 mm |
| Objem | 267.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | HIGHLINE HYDRO |
| Hmotnost / ks | 46.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729079255 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
Mohlo by Vás zajímat
107 491 Kč
Při platbě předem pouze 103 742 Kč
87 660 Kč
Při platbě předem pouze 84 602 Kč
75 095 Kč
Při platbě předem pouze 72 476 Kč
39 061 Kč
Při platbě předem pouze 37 699 Kč

