VIVA B hydromasážní vana, 185x80x47cm, Highline Hydro-Air, chrom 57315
VIVA B hydromasážní vana, 185x80x47cm, Highline Hydro-Air, chrom 57315
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-71968.6010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 185x80x47 cm |
| Délka | 1850 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 470 mm |
| Objem | 267.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | HIGHLINE HYDRO AIR |
| Hmotnost / ks | 55.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729079262 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
UNIVERSAL sedák na vanu, 80x25 cm, černá 73259
na objednávku2 743 Kč
Při platbě předem pouze 2 584 Kč
Mohlo by Vás zajímat
49 992 Kč
Při platbě předem pouze 48 248 Kč
61 481 Kč
Při platbě předem pouze 59 337 Kč
63 520 Kč
Při platbě předem pouze 61 304 Kč
34 288 Kč
Při platbě předem pouze 33 092 Kč

