VIOLETA dvojumyvadlová skříňka 116x52x49cm, bílá pololesk VI125-3131
VIOLETA dvojumyvadlová skříňka 116x52x49cm, bílá pololesk VI125-3131
- Standardně dodáváno s úchytkami VI001
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | VIOLETA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 116x52x48,5 cm |
| Šířka | 1160 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hloubka | 485 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 44.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913850394 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
14 525 Kč
Při platbě předem pouze 13 512 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
CLASSIC keramické dvojumyvadlo 125x54 cm, bílá ExtraGlaze 8725111
expedice do 7 dnů14 525 Kč
Při platbě předem pouze 13 512 Kč
Umyvadlový sifon šetřící místo 5/4", DN32, bílá 151.127.0
expedice do 7 dnů255 Kč
Při platbě předem pouze 241 Kč
Mohlo by Vás zajímat
32 843 Kč
Při platbě předem pouze 30 552 Kč
18 481 Kč
Při platbě předem pouze 17 192 Kč
15 471 Kč
Při platbě předem pouze 14 392 Kč


