VIENNA podomítková sprchová baterie, 1 výstup, chrom VO041
VIENNA podomítková sprchová baterie, 1 výstup, chrom VO041
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | VIENNA |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 110 mm |
| Výška | 160 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | 1 výstup |
| Hmotnost / ks | 1.1430 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913866647 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Bidetová sprška retro s hadicí a držákem spršky s vyústěním, chrom 9101
expedice do 7 dnů2 571 Kč
Při platbě předem pouze 2 392 Kč
Nástěnná výtoková hubice, 210mm, chrom CR210CRO
expedice do 7 dnů2 141 Kč
Při platbě předem pouze 1 992 Kč
EPOCA ruční sprcha, 210mm, mosaz/chrom DOC101
expedice do 7 dnů1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
LUX kovová sprchová hadice, roztažitelná 150-180cm, chrom FSACC293
expedice do 7 dnů275 Kč
Při platbě předem pouze 256 Kč
Mohlo by Vás zajímat
PAX podomítková sprchová baterie, 1 výstup, chrom XA41
expedice do 7 dnů2 399 Kč
Při platbě předem pouze 2 232 Kč
5 237 Kč
Při platbě předem pouze 4 872 Kč
24 243 Kč
Při platbě předem pouze 22 552 Kč
GINKO podomítková sprchová baterie, 1 výstup, chrom 1101-41
expedice do 7 dnů2 571 Kč
Při platbě předem pouze 2 392 Kč

