VERSI vanová baterie s připojením do podlahy, bronz RV021/18
VERSI vanová baterie s připojením do podlahy, bronz RV021/18
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RV021/18 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | VERSI |
| 3D model | ANO |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Do podlahy |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 850 mm |
| Hmotnost / ks | 11.5090 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913987793 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | bronz |
Mohlo by Vás zajímat
CUBEMIX vanová baterie do podlahy, černá mat UBC-CM021B
expedice do 7 dnů18 223 Kč
Při platbě předem pouze 16 952 Kč
ULTRATAP vanová baterie do podlahy, černá mat UT021TB
na objednávku40 582 Kč
Při platbě předem pouze 38 107 Kč
VIENNA vanová baterie do podlahy, chrom VO021
na objednávku56 751 Kč
Při platbě předem pouze 52 792 Kč
29 231 Kč
Při platbě předem pouze 27 192 Kč

