ULTRAMIX vanová baterie do podlahy, černá mat/zlato mat UT021BG
ULTRAMIX vanová baterie do podlahy, černá mat/zlato mat UT021BG
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT021BG |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Výška | 1269 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Do podlahy |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Výška výtoku | 1062 mm |
| Hmotnost / ks | 8.5300 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913989018 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Mohlo by Vás zajímat
SPY vanová baterie do podlahy, zlato PY21/17
na objednávku41 013 Kč
Při platbě předem pouze 38 152 Kč
41 033 Kč
Při platbě předem pouze 38 531 Kč
RHAPSODY vanová baterie do podlahy, chrom R5018
expedice do 7 dnů13 751 Kč
Při platbě předem pouze 12 792 Kč
39 967 Kč
Při platbě předem pouze 37 530 Kč

