VERSI podomítková sprchová baterie, 1 výstup, bronz RV041/18
VERSI podomítková sprchová baterie, 1 výstup, bronz RV041/18
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | VERSI |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 116 mm |
| Výška | 116 mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | 1 výstup |
| Hmotnost / ks | 1.2960 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913987762 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | bronz |
Doporučujeme přikoupit
Držák sprchy kulatý, otočný, s vyústěním, bronz SUP4B6
expedice do 7 dnů1 238 Kč
Při platbě předem pouze 1 152 Kč
Sprchové ramínko kulaté, 350mm, bronz BR356
expedice do 7 dnů3 947 Kč
Při platbě předem pouze 3 672 Kč
Mohlo by Vás zajímat
4 625 Kč
Při platbě předem pouze 4 343 Kč
KAI podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, chrom KA43
expedice do 7 dnů2 485 Kč
Při platbě předem pouze 2 312 Kč
KAI podomítková sprchová baterie, 1 výstup, černá mat KA41/15
expedice do 7 dnů2 829 Kč
Při platbě předem pouze 2 632 Kč
5 323 Kč
Při platbě předem pouze 4 952 Kč

