ULTRASAN podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, zlato mat UT043VG
ULTRASAN podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, zlato mat UT043VG
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT043VG |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 190 mm |
| Výška | 190 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 3.1420 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913993343 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
4 119 Kč
Při platbě předem pouze 3 832 Kč
10 709 Kč
Při platbě předem pouze 10 056 Kč
3 460 Kč
Při platbě předem pouze 3 249 Kč
KAI podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, chrom KA43
expedice do 7 dnů2 485 Kč
Při platbě předem pouze 2 312 Kč

