URBINO umyvadlový sifon šetřící místo, click-clack , DN32mm, černá mat 151.133.9 59457
URBINO umyvadlový sifon šetřící místo, click-clack , DN32mm, černá mat 151.133.9 59457
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Plast |
| Průměr odpadu | 32 mm |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Tloušťka umyvadla | 4-65 mm |
| Výbava | Šetřící místo, S výpustí |
| Hmotnost / ks | 0.4660 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913999710 |
| Taric | 39174000 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
Dřezový sifon s přepadem, ovládáním a odbočkou, 6/4", pro dvojdřez, včetně pilety, DN40, bílá
expedice do 7 dnů1 255 Kč
Kolínko podomítkového sifonu, pro sušičku/myčku, bílá 60886
expedice do 7 dnů23 Kč
Při platbě předem pouze 22 Kč
304 Kč
Při platbě předem pouze 286 Kč
Kondenzační sifon s kuličkou, pro 3 hadice, bílá 168.454.0 44592
expedice do 7 dnů172 Kč
Při platbě předem pouze 162 Kč

