Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, hranatý, zlato SI417
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, hranatý, zlato SI417
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SI417 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Průměr odpadu | 32 mm |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Hmotnost / ks | 1.3990 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913887383 |
| Taric | 74122000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil hranatý, 1/2"x3/8", zlato SL117
na objednávku1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
Podobné zboží
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, kulatý, zlato SI517
expedice do 7 dnů3 062 Kč
Při platbě předem pouze 2 848 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Vanová zástěna Mexen Next L s jedním křídlem 70 x 150 cm, grafit, růžové zlato - 895-070-000-03-40-60
expedice do 10 dnů3 861 Kč
Vanová zástěna Mexen Lunar s jedním křídlem 70 x 150 cm, průhledná, růžové zlato - 897-070-000-60-00
expedice do 10 dnů3 933 Kč

