Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, velká zátka, 10-45mm, bílá mat 7532.310.5XD 58943
Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, velká zátka, 10-45mm, bílá mat 7532.310.5XD 58943
- Součástí je praktický košíček na zachytávání vlasů.
Vlastnosti
| Značka | OMP TEA |
|---|---|
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Tloušťka umyvadla | 10-45 mm |
| Výbava | Uzavíratelná s přepadem, Uzavíratelná bez přepadu |
| Hmotnost / ks | 0.3060 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8019952189734 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by Vás zajímat
Sprchový kout Mexen Mist půlkruhový výklopný 80 x 80 cm, průhledný, kartáčovaná měď - 8A32-080-080-65-00
expedice do 10 dnů8 223 Kč
4 909 Kč
Půlkruhový sprchový kout Mexen Lunar, pravý, výklopný, 80 x 70 cm, průhledný, chrom - 833-080P-070L-01-00
expedice do 10 dnů12 227 Kč

