ATENA stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, chrom ZB006
ATENA stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, chrom ZB006
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SOLITER |
| 3D model | ANO |
| Výška | 293 mm |
| Hloubka | 181 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 199 mm |
| Hmotnost / ks | 2.3500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913932199 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
skladem
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
3 259 Kč
Při platbě předem pouze 3 032 Kč
8 935 Kč
Při platbě předem pouze 8 312 Kč
3 259 Kč
Při platbě předem pouze 3 032 Kč
PAX umyvadlová baterie do podlahy, bílá mat XA16/14
na objednávku25 705 Kč
Při platbě předem pouze 23 912 Kč

