ULTRATAP sprchový sloup s pákovou baterií, zlato mat UT139TG
ULTRATAP sprchový sloup s pákovou baterií, zlato mat UT139TG
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT139TG |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 316 mm |
| Hloubka | 485 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Sprchové sloupy | S baterií |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Rozměr průřezu tyče | Průměr 24 mm |
| Ostatní | Nastavitelná výška sloupu |
| Hmotnost / ks | 7.4750 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913989957 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
POWERFLEX kovová sprchová hadice, 150cm, zlato FLEX150G 58167
expedice do 7 dnů327 Kč
Při platbě předem pouze 304 Kč
Mohlo by Vás zajímat
32 464 Kč
Při platbě předem pouze 30 484 Kč
26 502 Kč
Při platbě předem pouze 24 886 Kč
26 191 Kč
Při platbě předem pouze 24 594 Kč
10 311 Kč
Při platbě předem pouze 9 592 Kč

