ULTRATAP nástěnná vanová baterie, zlato mat UT010TG
ULTRATAP nástěnná vanová baterie, zlato mat UT010TG
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 268 mm |
| Hloubka | 192 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový s aretací |
| Hmotnost / ks | 3.6470 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913989872 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
1 499 Kč
SIMPLE LINE odpadkový koš kulatý 20l, nerez lesk 27120
expedice do 7 dnů643 Kč
Při platbě předem pouze 608 Kč
BEMETA CORAL: Odpadkový koš s víkem „Soft Close“, 5 l 158315010
expedice do 7 dnů1 586 Kč
Při platbě předem pouze 1 486 Kč

