ULTRATAP nástěnná vanová baterie, černá mat/chrom UT010TBC
ULTRATAP nástěnná vanová baterie, černá mat/chrom UT010TBC
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 268 mm |
| Hloubka | 192 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový s aretací |
| Hmotnost / ks | 3.6470 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913990083 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Ruční sprcha, průměr 102mm, ABS/černá mat SK736
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
Sprchová souprava, posuvný držák 700mm, hadice 1500mm, černá mat SC515
expedice do 7 dnů2 399 Kč
Při platbě předem pouze 2 232 Kč
Mohlo by Vás zajímat
VERSI nástěnná vanová baterie, bronz RV010/18
expedice do 7 dnů7 903 Kč
Při platbě předem pouze 7 352 Kč
BEBÉ nástěnná vanová baterie, chrom BB010
expedice do 7 dnů8 505 Kč
Při platbě předem pouze 7 912 Kč
3 947 Kč
Při platbě předem pouze 3 672 Kč
ULTRASAN nástěnná vanová baterie, černá mat/zlato mat UT010VBG
expedice do 7 dnů6 740 Kč
Při platbě předem pouze 6 329 Kč

