KIRKÉ BLACK nástěnná vanová baterie, černá páčka, chrom KI10NC
KIRKÉ BLACK nástěnná vanová baterie, černá páčka, chrom KI10NC
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIRKÉ BLACK |
| Šířka | 210 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 179 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový s aretací |
| Průměr kartuše | 42 mm |
| Hmotnost / ks | 2.4900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913931741 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
LUX kovová sprchová hadice, roztažitelná 150-180cm, chrom FSACC293
expedice do 7 dnů275 Kč
Při platbě předem pouze 256 Kč
Mohlo by Vás zajímat
EASY čtvercový sprchový kout 800x800mm, skládací dveře, L/P, čiré sklo EL1980EL3215
expedice do 7 dnů11 054 Kč
Při platbě předem pouze 10 380 Kč
Mexen Exo čtvercový posuvný sprchový kout 70 x 70 cm, průhledný, zlatý - 8111-070-070-50-00
expedice do 10 dnů5 792 Kč
Mexen Rio čtvercová sprchová kabina 90 x 90 cm, průhledná, zlatá - 860-090-090-50-00
expedice do 10 dnů5 310 Kč

