ULTRATAP dvouprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat UT019TB
ULTRATAP dvouprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat UT019TB
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT019TB |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Výška | 239 mm |
| Hloubka | 222 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 120 mm |
| Hmotnost / ks | 1.9560 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913989414 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Příslušenství
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Rohový ventil kulatý, 1/2"x3/8", černá mat SL015
expedice do 7 dnů611 Kč
Při platbě předem pouze 568 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
10 143 Kč
Při platbě předem pouze 9 525 Kč
10 463 Kč
Při platbě předem pouze 9 825 Kč
10 655 Kč
Při platbě předem pouze 9 912 Kč
4 033 Kč
Při platbě předem pouze 3 752 Kč

