ULTRATAP čtyřprvková baterie na okraj vany, chrom UT052T
ULTRATAP čtyřprvková baterie na okraj vany, chrom UT052T
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT052T |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Výška | 240 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Na okraj vany |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 120 mm |
| Hmotnost / ks | 3.4120 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913989247 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Mohlo by Vás zajímat
13 201 Kč
Při platbě předem pouze 12 280 Kč
BLUE tříprvková baterie na okraj vany, chrom BUTECH3
na objednávku11 687 Kč
Při platbě předem pouze 10 872 Kč
TURSI čtyřprvková baterie na okraj vany, chrom TI052
expedice do 7 dnů14 783 Kč
Při platbě předem pouze 13 752 Kč
19 967 Kč
Při platbě předem pouze 18 750 Kč

