ULTRAMIX čtyřprvková baterie na okraj vany, zlato mat UT052G
ULTRAMIX čtyřprvková baterie na okraj vany, zlato mat UT052G
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT052G |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Výška | 240 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Na okraj vany |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 120 mm |
| Hmotnost / ks | 3.3420 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913988479 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Mohlo by Vás zajímat
23 690 Kč
Při platbě předem pouze 22 245 Kč
ULTRATAP čtyřprvková baterie na okraj vany, chrom UT052T
na objednávku14 342 Kč
Při platbě předem pouze 13 467 Kč
13 201 Kč
Při platbě předem pouze 12 280 Kč
19 344 Kč
Při platbě předem pouze 18 164 Kč

