ULTRASAN čtyřprvková baterie na okraj vany, zlato mat UT052VG
ULTRASAN čtyřprvková baterie na okraj vany, zlato mat UT052VG
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT052VG |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| Záruka | 6 let |
| Výška | 240 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Na okraj vany |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Výška výtoku | 120 mm |
| EAN | 8590913991660 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 3.3420 kg |
| Balení | 5 ks |
| Barva baterie | zlatá |
Mohlo by Vás zajímat
19 590 Kč
Při platbě předem pouze 18 395 Kč
TINY páková baterie na okraj vany, chrom TMC12TY
expedice do 7 dnů2 399 Kč
Při platbě předem pouze 2 232 Kč
18 967 Kč
Při platbě předem pouze 17 810 Kč
ULTRAMIX čtyřprvková baterie na okraj vany, chrom UT052
na objednávku13 850 Kč
Při platbě předem pouze 13 005 Kč

