ULTRATAP vanová baterie do podlahy, zlato mat UT021TG
ULTRATAP vanová baterie do podlahy, zlato mat UT021TG
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT021TG |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Výška | 1169 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Do podlahy |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Výška výtoku | 1062 mm |
| Hmotnost / ks | 8.5650 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913989865 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Mohlo by Vás zajímat
SPY vanová baterie do podlahy, zlato PY21/17
na objednávku41 013 Kč
Při platbě předem pouze 38 152 Kč
ULTRAMIX vanová baterie do podlahy, zlato mat UT021G
na objednávku48 618 Kč
Při platbě předem pouze 45 653 Kč
41 033 Kč
Při platbě předem pouze 38 531 Kč

