ULTRAMIX umyvadlová baterie do podlahy, zlato mat UT016G
ULTRAMIX umyvadlová baterie do podlahy, zlato mat UT016G
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT016G |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Výška | 1125 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Do podlahy |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 1033 mm |
| Hmotnost / ks | 8.0200 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913988462 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Mohlo by Vás zajímat
ULTRAMIX umyvadlová baterie do podlahy, chrom UT016
na objednávku23 608 Kč
Při platbě předem pouze 22 168 Kč
LATUS umyvadlová baterie do podlahy, černá mat 1102-75B
na objednávku26 565 Kč
Při platbě předem pouze 24 712 Kč
30 389 Kč
Při platbě předem pouze 28 536 Kč
37 100 Kč
Při platbě předem pouze 34 512 Kč

