ULTRAMIX podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, chrom UT043
ULTRAMIX podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, chrom UT043
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT043 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 190 mm |
| Výška | 190 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 3.1420 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913987953 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
LUX kovová sprchová hadice, roztažitelná 150-180cm, chrom FSACC293
expedice do 7 dnů275 Kč
Při platbě předem pouze 256 Kč
Hlavová sprcha, průměr 255mm, ABS/chrom/bílá SK151
expedice do 7 dnů1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
Vývod sprchy, kulatý, tenká krytka, chrom SG202
expedice do 7 dnů507 Kč
Při platbě předem pouze 472 Kč
Mohlo by Vás zajímat
SPY podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, bílá mat PY42/14
expedice do 7 dnů5 065 Kč
Při platbě předem pouze 4 712 Kč
7 731 Kč
Při platbě předem pouze 7 192 Kč
TURSI podomítková sprchová baterie, 1 výstup, chrom TI041
expedice do 7 dnů2 141 Kč
Při platbě předem pouze 1 992 Kč
9 955 Kč
Při platbě předem pouze 9 348 Kč

