ULTRATAP čtyřprvková baterie na okraj vany, zlato mat UT052TG
ULTRATAP čtyřprvková baterie na okraj vany, zlato mat UT052TG
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT052TG |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Výška | 240 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Na okraj vany |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 120 mm |
| Hmotnost / ks | 3.4120 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913989704 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Mohlo by Vás zajímat
19 344 Kč
Při platbě předem pouze 18 164 Kč
ULTRATAP čtyřprvková baterie na okraj vany, chrom UT052T
na objednávku14 342 Kč
Při platbě předem pouze 13 467 Kč
ULTRASAN čtyřprvková baterie na okraj vany, chrom UT052V
na objednávku14 473 Kč
Při platbě předem pouze 13 591 Kč
INFINITI dvouprvková páková baterie na okraj vany, chrom IF100
expedice do 7 dnů6 269 Kč
Při platbě předem pouze 5 832 Kč

