TWIGA umyvadlový stolek 90x72x50 cm, černá mat/old wood VC442-90-8
TWIGA umyvadlový stolek 90x72x50 cm, černá mat/old wood VC442-90-8
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-VC442-90-8 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | TWIGA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 90x72x50 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 720 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Černá |
| Dekor | Old wood |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát/ocel |
| Instalace | K postavení |
| Typ skříňky | Otevřená |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / set | 31.3680 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913906510 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | otevřené |
| Typ montáže | stojící |
| Hloubka | nad 401 mm |
Mohlo by Vás zajímat
9 320 Kč
Při platbě předem pouze 8 738 Kč
12 520 Kč
Při platbě předem pouze 11 738 Kč
11 171 Kč
Při platbě předem pouze 10 392 Kč
11 773 Kč
Při platbě předem pouze 10 952 Kč

