TWIGA umyvadlový stolek 110x72x50 cm, černá mat/dub Rover VC453-110-4
TWIGA umyvadlový stolek 110x72x50 cm, černá mat/dub Rover VC453-110-4
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-VC453-110-4 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | TWIGA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 110x72x50 cm |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 720 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Černá |
| Dekor | Dub rover |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát/ocel |
| Instalace | K postavení |
| Typ skříňky | Otevřená |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / set | 37.3200 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913906541 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | otevřené |
| Typ montáže | stojící |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
6 312 Kč
Při platbě předem pouze 5 872 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
6 312 Kč
Při platbě předem pouze 5 872 Kč
Mohlo by Vás zajímat
21 147 Kč
Při platbě předem pouze 19 672 Kč
19 187 Kč
Při platbě předem pouze 17 988 Kč
19 987 Kč
Při platbě předem pouze 18 738 Kč
LOREA skříňka s umyvadlem 101x46x51,5cm, pravá, dub alabama/bílá mat LE070-2231-R-02
expedice do 7 dnů15 072 Kč
Při platbě předem pouze 14 153 Kč


