KUBE X keramické umyvadlo 100x47cm, s odkládacími plochami, 3 otvory, bílá 9451311
KUBE X keramické umyvadlo 100x47cm, s odkládacími plochami, 3 otvory, bílá 9451311
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9451311 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x16x47 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 28.4500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590015766 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
TURSI tříprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom TI017
expedice do 7 dnů10 311 Kč
Při platbě předem pouze 9 592 Kč
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
12 547 Kč
Při platbě předem pouze 11 672 Kč
Mohlo by Vás zajímat
7 215 Kč
Při platbě předem pouze 6 712 Kč
NUBES keramické umyvadlo 100x50cm, broušená hrana, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 96519011
na objednávku11 859 Kč
Při platbě předem pouze 11 032 Kč
11 171 Kč
Při platbě předem pouze 10 392 Kč
KUBE X keramické umyvadlo 100x47cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, bílá mat 94239009
na objednávku18 567 Kč
Při platbě předem pouze 17 272 Kč


