TURSI stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, výška 190mm, černá mat TI004B
TURSI stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, výška 190mm, černá mat TI004B
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | TURSI |
| 3D model | ANO |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 195 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Výška výtoku | 135 mm |
| Hmotnost / ks | 2.1400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913975677 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Příslušenství
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, hranatý, černá mat SI415
expedice do 7 dnů1 565 Kč
Při platbě předem pouze 1 456 Kč
Rohový ventil hranatý, 1/2"x3/8", černá mat SL115
expedice do 7 dnů654 Kč
Při platbě předem pouze 608 Kč
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Mohlo by Vás zajímat
4 176 Kč
Při platbě předem pouze 3 783 Kč
P.M.H. Topná tyč HT2 400W s rovným kabelem Černá PMH-HT2-B-400W-RK
expedice do 7 dnů4 176 Kč
Při platbě předem pouze 3 783 Kč

