TURF betonové umyvadlo na desku, včetně výpusti, ? 44cm, černý granit AR436
TURF betonové umyvadlo na desku, včetně výpusti, ? 44cm, černý granit AR436
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AR436 |
Dostupnost:
na objednávku
- Ošetřeno voděodolnou nanovrstvou, která zároveň usnadňuje čištění
- Není určeno pro venkovní použití
- Balení obsahuje: Výpust Click-Clack s betonovou zátkou
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 44x14,5 cm |
| Průměr | 440 mm |
| Šířka | 440 mm |
| Výška | 145 mm |
| Hloubka | 440 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Beton |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Balení obsahuje | Výpust |
| Hmotnost / ks | 9.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913887192 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
KING umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, ABS/chrom 0595PR25K7
expedice do 7 dnů705 Kč
Při platbě předem pouze 656 Kč
Mohlo by Vás zajímat
16 331 Kč
Při platbě předem pouze 15 192 Kč
QUADRADO betonové umyvadlo včetně výpusti, 46x46cm, černý granit AR468
expedice do 7 dnů7 129 Kč
Při platbě předem pouze 6 632 Kč
PURUS skleněné gravírované umyvadlo na desku, 50x36 cm, černá TY305SG
expedice do 7 dnů5 581 Kč
Při platbě předem pouze 5 192 Kč
EVORA keramické umyvadlo na desku 50,5x37cm, bílá AR429
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč

