TRONA stojánková dřezová baterie, černá mat JK649B
TRONA stojánková dřezová baterie, černá mat JK649B
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Výška | 381 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 263 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 1.7200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913998539 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva baterie | černá |
Doporučujeme přikoupit
ARCO rohový ventil A-80 1/2"x3/8", anticalc, černá 202511
expedice do 7 dnů611 Kč
Při platbě předem pouze 568 Kč
Podobné zboží
FLAWO stojánková dřezová baterie s výsuvnou sprškou, černá mat FR576B
expedice do 7 dnů3 775 Kč
Při platbě předem pouze 3 512 Kč
Mohlo by Vás zajímat
PE stojánková dřezová baterie, nerez mat PE015
expedice do 7 dnů4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
ANTEA stojánková dřezová baterie, výška 265mm, bronz 3116
expedice do 7 dnů3 861 Kč
Při platbě předem pouze 3 592 Kč
6 957 Kč
Při platbě předem pouze 6 472 Kč
7 559 Kč
Při platbě předem pouze 7 032 Kč

