SALY stojánková dřezová baterie, měď SA515
SALY stojánková dřezová baterie, měď SA515
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Záruka | 6 let |
| Výška | 280 mm |
| Hloubka | 180 mm |
| Barva | Měď mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 40 mm |
| Výška výtoku | 230 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| EAN | 8590913825507 |
| Taric | 84818011 |
| Hmotnost / ks | 1.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| Barva baterie | měď |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
5 581 Kč
Při platbě předem pouze 5 192 Kč
SALY stojánková dřezová baterie s výsuvnou sprškou, chrom SA070
expedice do 7 dnů3 259 Kč
Při platbě předem pouze 3 032 Kč
4 807 Kč
Při platbě předem pouze 4 472 Kč
AVENUE stojánková dřezová baterie, bronz EV014BR
na objednávku19 169 Kč
Při platbě předem pouze 17 832 Kč

