TRENECA vaničkový sifon, průměr otvoru 90mm, DN40, krytka zlato
TRENECA vaničkový sifon, průměr otvoru 90mm, DN40, krytka zlato
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-84999.90 |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Barva | Zlato |
| Materiál | Plast |
| Sifon pro otvor vaničky | 90 mm |
| Průměr odpadu | 40 mm |
| Výbava | Nízký, PVD |
| Hmotnost / ks | 0.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729060826 |
| Taric | 74122000 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by Vás zajímat
Vanová zástěna Mexen Mist s jedním křídlem 70 x 150 cm, průhledná, zlatá - 8A9-070-001-50-00
expedice do 10 dnů3 003 Kč
Vanová zástěna Mexen Next L s jedním křídlem 70 x 150 cm, pruhy, stříbrná - 895-070-000-03-09-95
expedice do 10 dnů4 043 Kč
Vanová zástěna Mexen Next s jedním křídlem 70 x 150 cm, pruhy, růžové zlato - 895-070-000-00-09-60
expedice do 10 dnů3 185 Kč
Mexen Mist vanová zástěna jednokřídlá pravá 70 x 150 cm, černý rám, černá - 8A9-070-001-70-70-P
expedice do 10 dnů3 075 Kč

