Vaničkový sifon, průměr 90mm, DN40, nízký, krytka měď mat
Vaničkový sifon, průměr 90mm, DN40, nízký, krytka měď mat
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-17916PG |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Barva | Měď mat |
| Materiál | Plast |
| Sifon pro otvor vaničky | 90 mm |
| Průměr odpadu | 40 mm |
| Výbava | Nízký, PVD |
| Hmotnost / ks | 0.3160 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729077718 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství
1 233 Kč
Při platbě předem pouze 1 166 Kč
expedice do 7 dnů

