TRENECA čtvercová krytka sifonu, bílá 85999.10 56358
TRENECA čtvercová krytka sifonu, bílá 85999.10 56358
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-85999.10 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Šířka | 125 mm |
| Výška | 2 mm |
| Hloubka | 125 mm |
| Barva | Bílá |
| Hmotnost / ks | 0.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729060673 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
Nosná konstrukce pro hlubokou vaničku DEEP 160x75cm FR2140
expedice do 7 dnů3 603 Kč
Při platbě předem pouze 3 394 Kč
KARIA 90x80 rohový panel, výška 11cm, pravý 63812R
na objednávku3 053 Kč
Při platbě předem pouze 2 875 Kč
KARIA 100x90 rohový panel, výška 11cm, levý 51312L
na objednávku3 053 Kč
Při platbě předem pouze 2 875 Kč
Samolepící nohy pro sprchovou vaničku, v. 96-125mm (6ks/sada) PV006
expedice do 7 dnů533 Kč
Při platbě předem pouze 502 Kč

